Taniec moja energia

Taniec - moja pasja

Lubisz słuchać muzyki? Czujesz rytm? Wydaje ci się że jesteś sprawny? A może miałeś już do czynienia z tańcem? Być może jesteś lepszy niż ci się wydaję.

Może czas, aby podzielić się swoimi umiejętnościami z innymi i zarazić ich swoja pasją, w końcu to świetny sposób na wyrażanie własnych emocji.

Dlaczego nie połączyć dobrej zabawy z czymś pożytecznym?

Zapisz się już dziś na kurs instruktora tańca i pomóż nam wspierać tą fantastyczna formę kultury. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Może taniec europejski?

To najlepszy sposób do zabawy z towarzyszącą osobą, zabłyśnijcie razem na balu sylwestrowym w rytmie walca albo przed rodziną podczas wesela, ponosząc wszystkich uwodzicielską siłą tanga.

A może interesują cie nowoczesne rytmy?

Hip hop, Breakdance, Electric Booggie, a może taniec klubowy? To tylko niektóre ze stylów, które pomogą ci zaimponować dziewczynie o której marzysz. Są jeszcze inne formy tańca relaksacyjnego chociażby Yoga czy Capoeira, na pewno poprawią ci kondycję. A więc nie zwlekaj, popracuj nad swoim ciałem i pamiętaj, że ruch to zdrowie.

Ahh te gorące tańce Latynoskie i jeszcze Flamenco prosto z hiszpańskiej Andaluzji. Salsa w parach i solo, Samba Brazylijska, Zumba a może Bachata?  To wszystko czeka na ciebie, pokaż całemu światu, że jesteś królem parkietu.

Dołącz do roztańczonej wspólnoty. Świat ciągle idzie do przodu tworząc co krok nowe odmiany i style, kto wie? Może ty zostaniesz prekursorem któregoś z nich i porwiesz za sobą tłumy?