Trendy w manicure na lato 2020

paznokcie hybyrdowe warszawa

Lato już w połowie, więc warto zapoznać się z najnowszymi trendami w obszarze manicure. Jakie są trendy, jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe? Pytamy o to specjalistów z Salonu Urody Impress w Warszawie (https://impress.waw.pl/pielegnacja_dloni_i_stop.php)

Manicure hybrydowy na lato: kolorowy french

Obecnie w branży beauty królują kreacje we wszystkich kolorach tęczy. Na instagramie i na wybiegach pojawiły się ostatni stylizacja paznokci w stylu klasycznego frencha, ale zamiast klasycznego białego kolory na końcówkach paznokci, pojawiają się najróżniejsze inne kolory.

Często można zauważyć neonowe i pastelowe paznokcie w stylu french. Można zauważyć też, że charakterystyczny pasek na końcówce paznokcia jest grubszy niż zazwyczaj, co sprawia, że kolor jest bardziej widoczny. Pasek ten przyjmuje również najróżniejsze kształty: pale, łączące się trójkąty, czy tęczę. Warto zaszaleć z takim klasycznym stylem paznokci!

Manicure hybrydowy na lato: wzory na paznokciach

Wzory na paznokciach, czy w makijażu są już obecne od wielu sezonów. Coraz śmielej można je łączyć między sobą i z kolorami. Jednak wzory, które warto nosić co sezon się zmieniają. Jakie królują obecnie?

W to lato warto nosić manicure hybryd wody we wzory zwierzęce. Śmiało można pomyśleć o paznokciach w zebrę, czy w panterkę — i to we wszystkich kolorach tęczy, a zwłaszcza w neonach lub pastelach. 

Kwiaty na paznokciach to kolejne wzorki na manicure hybrydowy. Warszawa to miejsce, gdzie na pewno znajdziemy salon urody z odpowiednimi specjalistami i specjalistami, które wyczarują na paznokciach piękne kolorowe kwiaty. Popularne są szczególnie stokrotki (w najróżniejszych kolorach!) oraz maki. 

Biżuteryjny manicure

Dla osób, które uwielbiają biżuterię i lubią błyszczeć, biżuteryjny manicure będzie idealnym rozwiązaniem! Na rynku można już kupić specjalne pierścionki, które nakłada się bezpośrednio na płytkę paznokcia. Często połączone są między sobą sznureczkiem, co tylko wzmacnia efekt. 

Biżuteria na paznokciach świetnie wygląda pod manicure brokatowy, świecący się. Może być to świetny element do wieczornej stylizacji. Warto również zaszaleć z kolorami — neonami i pastelami. Tego typu manicure jest naprawdę świetnym wyróżniającym się akcentem dla każdego i na każdą okazję!